Svatební kolekce

Svatební den je nejkrásnějším dnem v našem životě. Je tak vzrušující a plný příjemných starostí! Když už je dokonale promyšlen každý detail svatebního obřadu, hostiny i zábavy pro hosty, zbývá ještě ta nejpříjemnější a nejvíce vzrušující část – vybrat si svůj svatební outfit.

Jaký styl si zvolíte, je zcela na Vás, my Vám však chceme nabídnout ten nejdůležitější doplněk pro nevěsty – svatební ozdobu do vlasů. Může to být bohatý závoj, elegantní
fascinátor, originální květina nebo jen šňůra perel, vpletená do účesu. Ať už si vyberete cokoliv, ozdoba do vlasů zvýrazní Vaší osobnost a styl a dodá ještě více kouzla Vašemu outfitu.

Podívejte se do našeho katalogu a vyberte si model, který se Vám nejvíce zalíbí, nebo nás kontaktujte a my pro Vás vytvoříme dekoraci Vašich snů, která bude ladit nejen s Vašimi
šaty, ale i s barvou a stylem svatby. Kromě doplňku do vlasů si u nás můžete taktéž objednat korsáž pro ženicha, ozdobu na ruku pro družičky, látkové květiny k dekoraci svatebních šatů a také polštářek pod snubní prstýnky.